Doprava zdarma

Nakupte zde alespoň za 1 199 Kč a získejte dopravu zdarma.

99 % produktů skladem

Drtivou většinu produktů držíme na našem centrálním skladě.

Kamenná prodejna

Nefungujeme pouze on-line, můžete tedy navštívit i naši prodejnu.

Ověřeno zákazníky

Hodnocení našich spokojených zákazníků na Heurece mluví za vše.

Psí horoskop

21.3. – 20.4.  BERAN je znamení ohnivé a vládce Mars.

Pejsek narozený v beranu má málo komplikovanou povahu. Toto znamení jim dává vůdcovství, touhu po nezávislosti, ale i netrpělivost. Tito pejsánci rychle chápou a jsou velmi učenliví, občas ukvapení. Zdraví bývá dobré a tělesná odolnost je značná. Mají rádi dlouhé procházky, hlavně v přírodě, kde se dá svobodně vyběhat a vyřádit.Pes ve znamení Skopce potřebuje páníčka, který je schopen dobře a důsledně se prosadit, ale který ho současně nebude příliš omezovat.

21.4. – 20.5.  BÝK je znamení zemské a vládce Venuše

Tito pejsci jsou citliví, někdy nedůvěřiví, občas urážliví. Rádi se učí. Nemají rádi  novoty, na příklad jako je nový zvířecí přírůstek do rodiny, ale když poznají, že nejsou odstrkováni, rádi se podělí s kýmkoliv. Milují klid svého domova a pohodlí svého pelíšku. Dovedou ocenit láskyplné zacházení. Milují  procházky, pokud možno stejnou trasu. Pes ve znamení Býka potřebuje klidného a vyrovnaného páníčka, který ale dokáže dostat ze svého pejska jeho rezervy.

21.5. – 21.6. BLÍŽENCI je znamení vzdušné a vládce Merkur

Pejsci ve znamení Blíženců jeví zájem o vše, jsou vnímaví, mají mnoho zájmů a proměnlivou náladu. Mají rádi změny a nové podněty. Den by měl být rozmanitý a stejně tak i prostředí ve kterém se nachází. Jsou to zvídaví pejsci a tak hračky, které mají, brzy vezmou za své. Mají rádi procházky do přírody, kde se stále něco děje. Pes ve znamení Blíženců potřebuje tolerantního majitele se spoustou nápadů.

22.6. – 22.7. RAK je znamení vodní a vládce Měsíc.

Pejsci ve znamení Raka jsou převážně citově založení a projevují mimořádně zájem pro domov a rodinu. Jsou bezvýhradně věrní svému pánovi, paničce a jejich dětem, pro které jsou výbornými společníky. Na veřejnosti jsou spíše zdrženliví až někdy neklidní. Mají sklon k pohodlí až k lenosti. Drezúru, křik a špatnou náladu velmi špatně snášejí. Učí se rádi, ale potřebují k tomu klidné a trpělivé zacházení. S odvážným a chápavým majitelem dokáže pes zrozený ve znamení Raka opravdu mnoho, i přes svoji citlivost - nebo právě díky ní.

23.7. – 23.8. LEV je znamení ohnivé a vládce Slunce.

Z pejsků ve znamení Lva vyzařuje teplo, jistota a síla. Ve svém mládí bývá často hůře zvladatelný, ale když se dostane z psí puberty, je oddaný a věrný všem, kteří ho mají rádi a berou ho takového jaký je. Mají rádi akci a změnu. Umí se učit, potřebuje uznání, má rád pozornost. Je to pes, který dokáže cokoliv, aby na něj byl páníček hrdý. Tento pejsek je rád ve volném prostranství, čím větší zahrada tím lepší. Pes ve znamení Lva potřebuje majitele, který dokáže psovi přenechat část své moci, aniž by ho nechal, aby mu skákal po hlavě.

24.8. – 23.9. PANNA  je ve znamení zemském a vládce Merkur.

Psi  narození ve znamení Panny mají rádi své pohodlí a zaběhnutý denní režim. Jsou vybíraví v jídle a mají rádi, aby miska byla přibližně ve stejnou denní dobu. Bývají brzy čistotní a rádi jsou za to odměňováni. Potřebují cítit lásku, aby se naučili různá psí cvičení, které jsou schopni naučit se dokonale. Jsou dobrými kamarády dětí, starších lidí a i bezmocných, např. vodící psi.  Potřebuje majitele, který mu dá pocit pevného vedení.

24.9. – 23.10. VÁHA znamení vzdušné a vládce Venuše

Pejsek tohoto znamení je silně citově založeny. Má radost ze života a touží po udržování souladu a rovnováhy. Ve štěněcím věku se pejsek chová klidně a smířlivě, vyhybá se tím nepříjemnostem, je tu i menší sebedůvěra. Je dobré učit pejska od malička větší sebedůvěře pochvalou v podobě pohlazení nebo odměny. Má rád společnost jak zvířátek tak i své rodiny. Na procházkách je bezproblémový. Pes ve znamení Vah potřebuje přátelského majitele, který mu dokáže poskytnout harmonické prostředí a vyrovnanost.

24.10. – 22.11. ŠTÍR je znamení vodní a vládce Mars a Pluto

U těchto pejsků jsou hluboké protiklady. Jsou citliví a chce to trochu trpělivosti s nimi. Rádi se mazlí. Pozor i na jejich emoce, neradi hned vše ventilují a nakonec třeba vybuchnou. To platí i pro jejich bolístky. Jsou to nadaní pejsci k psím kouskům či učení, stačí se jim jen chvíli věnovat. Pejsci jsou hraví i v psí lásce, takže sex potřebují častěji než jiní. Tento pes potřebuje majitele, který má správný poměr k moci a dokáže do práce vnést hodně disciplíny.

23.11. – 21.12. STŘELEC  je znamení ohnivé a vládce Jupiter.

Pejsci tohoto znamení milují nezávislost, ale nepřekročují hranice povinnosti a oddanosti své rodině. Jsou optimisticky založení a většinou se jim vše daří dobře. Velmi rádi se učí a pamatují si. Jsou rádi i ve společnosti jiných zvířat. Rádi cestují. To cestování platí i pro okolí, rád poznává nová místa a tak je dobré vysvětlit pejskovi co může a co ne. Jsou to velmi chápaví pejsci. Pes ve znamení Střelce potřebuje velkorysého majitele, extroverta, který vidí život velkoryse a s nadhledem

22.1. – 20.1. KOZOROH je znamení zemské a vládce Saturn

Pejsci v tomto znamení jsou vytrvalí, zdrženliví a občas i vážní. Mají silný smysl pro povinnost,  jako hlídači jsou neocenitelný. Mají rádi svou jistotu a nepatří mezi pejsky, kteří se toulají. Jsou majetnický a mají rádi své jisté a to stále, jak svůj pelíšek tak svoji plnou misku a nejsou vybíraví v jídle. Rádi chodí na procházky, kde se můžou proběhnout. Tento pes potřebuje korektního majitele, pro kterého je důležitá nejen práce, ale také hra.

21.1. – 19.2. VODNÁŘ je znamení vzdušné a vládce Saturn a Uran

Pejsci tohoto znamení jsou velmi hybní, vynalézaví a chápaví. Mají rádi společnost a ke svému okolí jsou velmi přátelští. Rádi pracují v kolektivu a proto se hodí do skupinových akcí. Občas dělají „ptákoviny“, takže to chce trpělivost, jinak vše zvládnou. Tito pejsci se hodí do smečky. Při hraní mají rádi co nejvíce pohybu. Pes ve znamení Vodnáře potřebuje majitele, který se nechává rád inspirovat novinkami, takže ne vždy probíhá vše podle zaběhnutého vzorce.

20.2. – 20.3. RYBY je znamení vodní, studené a jeho vládce Jupiter a Neptun

Tito pejsci jsou citliví a nerozhodní. U těchto pejsků je důležitá výchova. Pokud je veden laskavě a citlivě vyroste ze štěňátka skvělí pejsek. Bude přátelský, klidný a může být o samotě i v kolektivu. Změny moc nemiluje, ale s pánem je připravený na jakoukoliv situaci a vše dobře zvládne. Bouřlivé prostředí nemá rád. Na procházky chodí nejraději do lesa. Pejsek potřebuje velmi chápavého a citlivého majitele, který je vnitřně vyrovnaný.

Zoocenter využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Souhlasím
Nesouhlasím